Chcą Państwo otrzymać dokładną i bezpłatną ofertę z analizą strony ? Prosimy o wypełnienie formularza.

 

Ceny za pozycjonowanie stron

Ceny usług pozycjonowanie zależą głównie od konkurencyjności wybranych przez klienta słów kluczowych. Do tego dochodzi wiek pozycjonowanego serwisu, jego jakość oraz czas trwania umowy na dostarczenie usługi. W tabelce poniżej zestawione są przykładowe ceny dla fraz o różnej konkurencyjności przy rocznym okresie umowy. Należy pamiętać, że opłata pobierana jest tylko w przypadku osiągnięcia przez dane słowa kluczowe pierwszej strony w wyszukiwarce Google (success fee TOP10), czyli klient płaci za wymierne wyniki naszych działań.

Konkurencyjność frazy

Okres płatności

Cena za frazę / miesiąc (netto)

do 100 000 wyników 12 miesięcy od 25 zł
do 1 000 000 wyników 12 miesięcy od 45 zł
powyżej 1 000 000 wyników 12 miesięcy od 95 zł

* Powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa.

Należy pamiętać, że ceny te są tylko cenami orientacyjnymi. Pełną ofertę możemy przedstawić po analizie strony i słów kluczowych, którą przeprowadzamy całkowicie bezpłatnie. Należy się tylko z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie należy zapominać również o promocjach, które w znaczący sposób mogą obniżyć koszty usług przez nas oferowanych (patrz aktualne promocje). Przy podpisaniu umowy możesz od nas otrzymać również wiele gratisów – bezpłatna optymalizacja strony, kupon od Google o wartości 250 zł i wiele innych. Cena za pozycjonowanie obejmuje również stałe profesjonalne wsparcie i opiekę naszych konsultantów przez cały czas trwania umowy.

Z reguły pierwsze efekty naszej pracy widoczne są już po pierwszym miesiącu. Nawet po zakończeniu umowy, pozycjonowany przez nas serwis, może utrzymać wypracowane przez nas pozycje w Google przez wiele miesięcy. Wszystko zależy od konkurencyjności wybranych słów kluczowych.

 

Ceny za reklamę w Google Adwords

Reklama w programie Google Adwords daje gwarancję błyskawicznego zamieszczania informacji o Państwa serwisie na pierwszej stronie wyszukiwarki. Jest to zatem idealna opcja dla tych z Państwa, którzy chcą od razu zaistnieć w Internecie. Więcej na temat Google Adwords.
Jeżeli zechcą Państwo skorzystać z tej formy promocji swojego serwisu, mamy dla Państwa prezent – dodatkowo aż 250 zł na reklamę.
Dzięki ścisłej współpracy z Google, możemy korzystać z fachowych porad certyfikowanych specjalistów. Optymalizacja i dobór właściwych słów kluczowych to niezbędne czynniki konieczne do osiągnięcia wysokiej konwersji. Dodatkowo mogą Państwo na bieżąco śledzić wyświetlenia, kliknięcia i inne parametry swojej reklamy. Od Państwa zależy także jaki budżet chcą Państwo przeznaczyć na konkretną reklamę.
Dla każdej kampanii przygotowujemy indywidualną ofertę. Ceny za zarządzanie kształtują się już od 49 zł netto za miesiąc.

 

Ceny za obsługę stron w mediach społecznościowych Google+ oraz/lub Facebook

Uruchomienie strony w mediach społecznościowych ma na celu utrzymanie relacji z klientami. W bardzo szybki sposób mogą Państwo w ten sposób wypromować daną usługę czy produkt.

google plus facebook
Dodatkowo serwisy, które korzystają z mediów społecznościowych są bardzo dobrze postrzegane przez Google. Skutkuje to wysoką pozycją w wyszukiwarce Google.
Zapewne słyszeli Państwo powiedzenie, że jeżeli firma nie zaistnieje na Facebook-u czy Google+ to tak naprawdę nie istnieje ?
Dlatego uważamy, że warto zainwestować w tą formę promocji.

Nasza oferta obejmuje:
– utworzenie strony na Google+ i/lub Facebooku oraz jej integracja z firmową stroną
– administrowania stroną w mediach społecznościowych na wybrany okres czasu

Dla każdego z Państwa cena dobierana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.